Česky English

Kam s dětmi v Jihlavě

Potřebujete poradit, kam v Jihlavě s dětmi? Přímo ve městě i v blízkém okolí najdete rodinné atrakce, které budou vaše ratolesti bavit. Nabízíme vám několik tipů.

Vodní ráj

Vodu milují všechny děti a v jihlavském aquaparku si jí užijí do sytosti. Je tu tobogán, který měří přes 100 metrů, divoká řeka a další atrakce. Nechybí ani brouzdaliště pro nejmenší. Dospělí si určitě rádi odpočinou ve vířivce, sauně a parní kabině.

Zoo a lanový park

Chcete během jediného dne projít všech pět kontinentů? Pak je vaším cílem zoo, kde mají 200 druhů exotických zvířat. Vaše děti určitě nadchne stylová africká vesnice Matongo a samozřejmě dětská zóna s prolézačkami, houpačkami a tobogánem. Součástí zoologické je i lanový park.

Jihlavské podzemí

Vzrušující výlet do podzemí, to je další z tipů, jak strávit čas s dětmi. V Jihlavě jsou hned dvě možnosti: První z nich je návštěva historického podzemního labyrintu, kde spatříte i tajemnou svítící chodbu. Druhým tipem je okruh nazvaný Jihlavské kolektory, který vede hlavně moderní částí podzemí.

Rodinný park Robinson

Indoorový park Robinson nabízí na ploše 2500 m2 desítky atrakcí. Děti se tu svezou po rychloskluzavkách a při jízdě dokonce okusí pocit volného pádu. Pak vylezou na sopku, zdolají opičí stezku, pohrají si v pirátské lodi, zastřílí v laserové střelnici a mnoho dalšího.

Výlety do okolí

Zajímavá jsou i okolní města. Např. do Třeště se vypravíte na expozici betlémů, navíc mezi svátky si betlémy prohlédnete přímo v domácnostech. A v Pelhřimově mají dvě muzea, která se budou dětem líbit: Muzeum rekordů a kuriozit a Muzeum strašidel. Navíc v okolí Jihlavy vede mnoho turistických tras a cyklotras. Aktivní rodiny se tu určitě nudit nebudou.

Ubytování s dětmi na Vysočině

Hledáte příjemný hotel, odkud byste měli všechno pěkně na dosah? Objevte náš penzion Atlet, který je pro ubytování s dětmi na Vysočině ideální.