Česky English
Kontaktujte nás
+420 608 206 305
Poznejte Jihlavu v pohodlí našeho ubytování!
Přijďte se ubytovat za velmi příjemné ceny na kouzelném místě v komfortních pokojích a apartmá, které jsou blízko veškerého zajímavého dění v Jihlavě.
people-rezervace

Akce v okolí


LOVEní

Místo
Havlíčkovo náměstí 91, 39601 Humpolec
Datum konání
Typ

Více

Arctic: Ledové peklo

Místo
třída Legií 988, 39301 Pelhřimov
Datum konání
Typ

Více

Pašerák

Místo
Tyršova 256, 58301 Chotěboř
Datum konání
Typ

Více

Co jsme komu zase udělali?

Místo
Jana Masaryka 1421, 58601 Jihlava
Datum konání
Typ

Více

Souboj Rebelů Tour 2019

Datum konání
Typ

Tublatanka a Citron vyráží po velkolepém úspěchu na druhou část turné Souboj Rebelů po České republice!  Československé hudební legendy vyráží po roce opět na společné turné po České republice s názvem Souboj Rebelů Tour 2019! Na jaře letošního roku rockové kapely odehráli mimořádně úspěšné turné, na kterém vyprodali jedenáct hal v České republice a proto se znovu sejdou, aby pokračovali v tomto fenomenálním úspěchu! Nenechte si ujít tento poctivý rockový nářez plný energie, který odstartuje 16.3.2019 ve Sportovní hale v Březolupech! Na jarním turné vznikla společná skladba – duet Maťa Ďurindy a Láďi Křížka „Silní a nezlomní“ o Česko – Slovensku a o přátelství mezi oběma státy, která zazněla na závěr každého koncertu a fanoušci ji uslyší i v druhé části turné. Na turné Souboj Rebelů Tour 2019 čeká fanoušky nová, monstrózní scéna plná skvělých efektů a  novych videoanimací. Citron představí a nabídne nový singl, který bude předzvěstí nového studiového alba. Fanoušci si zároveň budou moci koupit  nové mini DVD Tublatanka / Citron, které  se natočilo letos v pražské Malé Sportovní hale. Máte se zkrátka opět na co těšit! “Byl jsem z prvního našeho turné nadšený. Celým vystoupením Souboje Rebelů se line v prostoru úžasná chemie. Mezi Citronem a publikem, mezi Tublatankou a publikem a stejně tak mezi námi kapelami. Cítíte to všude kolem. Úžasný zážitek pro mě. Diváci i muzikanté si to velice užívají všichni dohromady. Je úžasné, jak se mohou fandové i my při hitech svého mládí romanticky přenášet vzpomínkami do mládí, zavzpomínat na svá první rande a milostné příběhy z českých a slovenských mezí, luhů a hájů”, uvedl lídr kapely Citron Radim Pařízek.

Více

Zámecké Velikonoce 2019

Svátky jara budou plné veselých her, vyrábění a jarních dobrot. V rámci Velikonoc se uskuteční také celodenní kemp pro děti. VELIKONOČNÍ PROGRAM 2019 Speciální velikonoční prohlídky zámku sobota a neděle 13. – 14. 4. a 20. – 21. 4. (10:00–17:00) tematické prohlídky zaměřené na velikonoční tradice s jarní výzdobou zámku, prohlídky začínají v každou celou hodinu, poslední prohlídka začíná v 16:00 Velikonoční hra pro děti čtvrtek až pondělí 18. – 22. 4. (9:00–17:00) Zapomnětlivý beránek Rozinka bude opět potřebovat vaši pomoc. Hra je vhodná pro děti i hravé dospělé ve věku cca 4-99 let. Hra se koná ve venkovních prostorách zámeckého areálu. Vstupné: 50,-/herní plán (pro celou rodinu) Zámecký velikonoční kemp čtvrtek 18. 4. celodenní program pro děti s tématem Zeleného čtvrtku, více informací na webu https://www.zamekzdar.cz/akce/zamecke-velikonoce-2019/ Zámecké vítání jara na terase sobota 20. 4. (10:00 – 16:00) velikonoční workshopy ochutnávky velikonočních dobrot velikonoční výzdoba jarní fotokoutek Hledání velikonočních vajíček pondělí 22. 4. (10:00–17:00) Hledání velikonočních vajíček v areálu zámku pro děti s následnou odměnou na motivy oslav Velikonoc v anglosaských zemích. Vstupné: 50,-/dítě

Více

S Pomlázkou do Poga - Pelhřimov

Datum konání
Typ

Ve čtvrtek, 18.4. dorazí punková čtveřice kapel i do Pelhřimova v rámci jednoho ze čtyř Velikonočních koncertů minitour "S Pomlázkou do Poga"! Vystoupí: PŘÍSUN POVOLEN (https://bandzone.cz/prisunpovolen) DRIÁK (https://bandzone.cz/driak) BERMUDSKEJ KVÁDR (https://bandzone.cz/bermudskejkvadro) NÍZKÁ ÚROVEŇ (https://bandzone.cz/nizkaurovenrokycany)

Více